שירותים

אנחנו נדאג להכל - תוכלו להיות מעורבים עד כמה שתרצו

בבנייה

 • איתור או ייעוץ ברכישת נכס

 • ניהול התכנון, בניית תקציב ובחירת יועצים

 • רישוי

 • בחירת קבלנים

 • בחירת ספקים

בשיפוץ

 • ניהול התכנון ובניית התקציב

 • עיצוב פנים

 • בחירת ספקים וניהולם בשטח

למי זה מתאים?

 • למי שרוצה לשחרר. שמישהו שהוא יכול לסמוך עליו יחסוך, יבחר, ינהל ויגרום לזה לקרות.

 • למי שרוצה תהליכים פשוטים, שקופים והגונים (כן, אנחנו יודעים שזו מילה מגונה בתעשייה שלנו אבל אנחנו מתעקשים).

 • למי שרוצה לדעת שמי שעובד בשבילך עובד רק בשבילך והאינטרס שלך הוא היחיד שעומד למול עיניו.

 • למי שרוצה לדעת כמה השירות עולה לו בלי הפתעות, בלי עמלות מוזרות ובלי חורים בכיס.

 

פירוט השירותים בתהליך בניית בית

איתור או ייעוץ ברכישת נכס

אנחנו נוכל לחפש עבורכם את הנכס המתאים לדרישות שלכם. בין אם זה בית מוכן שמתאים בדיוק למידותיכם, בית למטרות שיפוץ, קטן כגדול או קרקע לבניה. אנחנו נעזור לכם להחליט, על סמך הצרכים והתקציב שלכם, מה נכון יותר עבורכם. יש לנו נסיון רחב בתיווך נדל"ן ואנחנו מכירים את כל נושאי המיסוי והעלויות הנלוות. גם כאן האינטרס שלכם הוא האינטרס שלנו. אנחנו לא נלחץ על נכס מסוים רק כי אנחנו רוצים את העמלה. שכרנו בשלב זה אינו נגזר ממחיר הנכס או מהיקף העבודה אלא אך ורק מהחיוך שלכם.

יש שלוקחים קבלן להתייעצות אבל לרוב הוא לא ייקח בחשבון עלויות מיסוי ומימון, יש שלוקחים אדריכל/מעצב אבל לרוב הוא לא ייקח בחשבון עלויות בניה. אנחנו לוקחים בחשבון הכל! גם את ההפסד הצפוי במידה ותקבלו הצעה לרילוקיישן ותאלצו למכור את הבית חודשיים לאחר הקניה…

ניהול התכנון, בניית תקציב ובחירת יועצים

חלומות לחוד ומציאות לחוד? נכון ולא נכון. אם תקפידו לשלב את שלושת הדברים כבר מהיום הראשון, מובטח לכם בית שיפתח להם את הלב מבלי לעשות לכם חור בכיס.

אנחנו נלווה אתכם בשלב תכנון הבית ונבצע את התיאומים בין הצרכים והתקציב שלכם לבין החלומות של האדריכל והאילוצים של המהנדס. אנחנו מכירים את ניגודי העניינים בין הנפשות הפועלות ואותנו הם לא יצליחו לבלבל כל כך מהר. אל תטעו, הם לא "ישגעו" אתכם מתוך כוונה להציק, אבל כשישאלו אתכם שאלות שלא יהיה לכם מושג מה המשמעות הבטיחותית או הויזואלית או התקציבית שלהם, אנחנו נהיה שם כדי לענות עבורכם. אנחנו נדע מה באמת חשוב לכם בשפה שאתם מבינים ואנחנו מבינים ונעביר את המסר בצורה ברורה לאנשי המקצוע.

רישוי

יש לנו מלא סבלנות ועצבים מברזל.

בטח כבר שמעתם מחברים ומכרים שסיימו לבנות כמה סיוט יכולה להיות כל ההתעסקות עם הניירת. תזרקו את זה עלינו! אנחנו מכירים את התהליך, יודעים לדבר עם נציגי הרשויות בשפה שלהם ויודעים מה בא אחרי מה כך שתמיד נהיה מוכנים לדבר הבא ולא נבזבז זמן מיותר. אצלנו, זמן שווה כסף. אם גם אצלכם אז תתקשרו…

החלטה - קבלן מפתח או בניה עצמית

בראש ובראשונה נעזור לכם להחליט מה נכון יותר עבורכם, קבלן מפתח או בניה עצמית. כפי שאתם כבר ודאי יודעים יש יתרונות וחסרונות לכל אחת מהאופציות אבל במקרה שלכם סביר להניח שהתשובה תהיה ברורה. למה? כי אנחנו נדע להצמיד את היתרונות והחסרונות הרלוונטיים בדיוק עבורכם. תבינו, לכל אחד צרכים שונים, מה שנכון עבור האחר לא בהכרח נכון עבורכם והשיקולים שלכם חייבים להיות נכונים רק עבורכם. גם כאן אנחנו נציג את הדברים בדיוק כפי שהם לנגד עיניכם ונעזור לכם לקבל את ההחלטה המתאימה עבורכם לאחר בחינת מכלול השיקולים.

בחירת ספקים

זה השלב לבחור את כלל הספקים לפרויקט. במידה ולקחתם קבלן מפתח הבחירה מצטמצמת אבל עדיין קיימת בחלקה. בשלב זה אנחנו נאתר עבורכם את הספקים המתאימים לפרויקט, נקבל הצעות מחיר, ננהל מו"מ ונבחר עבורכם או יחד איתכם את הספקים הנכונים לפרויקט. אנחנו נדאג עבורכם לכל החוזים הרלוונטיים, המפרטים המלאים, תנאי התשלום וכל האותיות הקטנות שאסור לשכוח.

ליווי וניהול הביצוע

זהו, הגענו לתאכלס, אם יש לכם פרפרים בבטן וזה השלב שאתם הכי מחכים להתעסק איתו אז בואו ניפרד כאן כידידים. אתם לא באמת צריכים אותנו. אם אתם מתים מפחד מהכאב ראש והלילות ללא שינה שאתם הולכים לעבור אז בואו נדבר על זה. כי לנו יש פרפרים בבטן ואתם לגמרי צריכים את הפרפרים שלנו.

איתנו לא תצטרכו לדאוג לרגע. אנחנו מטפלים בהכל. מה זה הכל? הכל. אנחנו נדאג שהקבלנים מגיעים, הספקים מתואמים, שהעבודה מתבצעת בדיוק על פי התכנון ושהחומרים מגיעים לשטח בזמן. אנחנו נדאג לפתור בעיות שיתגלו תוך כדי (ותמיד יהיו בעיות, לא משנה כמה תתכננו). אנחנו נעדכן אתכם על כל הוצאה צפויה, נזכיר לכם למשוך את יתרת המשכנתא מהבנק ונוודא בכל רגע נתון שאתם עומדים בלוחות הזמנים ובתקציב. בקיצור, אתם יכולים להירגע. תחזרו לעבודה שלכם או לעיסוקים שלכם או לכוס הפאפאיה על חוף הים ואנחנו נהנה (ברשותכם) בינתיים מכל התהליך.

פירוט השירותים בתהליך שיפוץ

 

ניהול התכנון ובניית התקציב

כשאתם מתכוונים לשפץ בית עליכם לחשוב על מכלול של פרמטרים שמשפיעים על התכנון ועל התקציב. אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר. יש שיפוצים "קטנים" שנוגעים בעיקר בפנים הבית ויש שיפוצים שדורשים היתר כיוון שנוגעים בחזית הבית. אנחנו נעזור לכם להבין מה ההשלכות של כל אחת מהאופציות נבנה תקציב מתאים לפרויקט ונקבל יחד החלטה מושכלת במה כדאי לבחור. אנחנו נסייע לכם במציאת מעצב או אדריכל מתאים לצרכים ולתקציב שלכם.

עיצוב פנים

אנחנו מציעים שירותי עיצוב פנים. השירות מגיע כחלק מהמכלול של ניהול הפרויקט אולם אין הכרח להשתמש בשירותי עיצוב הפנים שלנו. אנחנו פתוחים לחלוטין לשילוב מעצבים אחרים בפרויקטים שאנחנו מנהלים. לבחירתכם… גם כאן בהתאם לצרכים שלכם.

בחירת קבלנים וספקים וניהולם בשטח

בשיפוץ לרוב ניקח קבלן אחד שאחראי על העבודה אבל לא תאמינו עם כמה ספקים שונים תמצאו את עצמכם בסוף התהליך. אנחנו נדאג למצוא עבורכם את הקבלנים המתאימים ואת כל הספקים ונותני השירות בפרויקט. אנא נדאג להצעות מחיר, ננהל מו"מ מולם ונדאג לחוזים במידת הצורך. לאחר מכן, עם תחילת העבודות, כל התיאומים בשטח ייעשו על ידינו. אנחנו נדאג שהעבודה מתבצעת תחת לוחות הזמנים שהגדרנו ושקיים תיאום בין הספקים השונים בכל שלב ושלב. בקיצור, ה כ ל עלינו.

 

האותיות הקטנות

 • אנחנו לא​ עובדים בשיטת מצליח. התקציב שקבעת הוא התקציב שיהיה בפועל. אין הפתעות.

 • אנחנו לא גוזרים עמלות מאף(!) צד שלישי. כך אנחנו נשארים נקיים ונאמנים רק לך.

 • השירותים הכוללים שלנו לא מתאימים למי שרוכשים דירה או בית בפחות מ 3 מיליון ש"ח. זה פשוט לא משתלם (אבל כמובן שאפשר ונשמח לעזור לך בשירותים ספציפיים).

 • אנחנו לא יודעים לעצב בתים בסגנון עתיק או מיושן. יש כאלה שיודעים. אנחנו לא (חשוב לדעת במה אתה פחות טוב ופחות אוהב).

 • אנחנו לא מעצבים למגזינים. אנחנו מעצבים לאנשים. אנחנו מעצבים נוחות יפה.

לוגו קאיו - KaYo Logo

KaYo - ליווי פרויקטים בבנייה - תל מונד

© 2017 כל הזכויות שמורות ל-KaYo

האתר נבנה ע״י ענת בילינסון