שאלות ותשובות

ריכזנו עבורכם את השאלות שעלו ללקוחותינו בעבר

אנו ננסה להסביר בדיוק את השירות אותו תקבלו

נורא פשוט. לוקחים מכם את כל כאב הראש. אחרי שניפגש ונבין מה אתם רוצים, אתם תחזרו לעיסוקיכם הרגילים ואנחנו נתחיל לרוץ בשבילכם. נמצא אדריכל, נרוץ לרשויות, נתכנן, נבחר יועצים קבלנים וספקים. אתם תהיו מעורבים ברמה שתבחרו.

אז מה בעצם אתם עושים?

אנחנו מאמינים שכדי לבצע עבודה כמו שצריך, כל אחד צריך להתמקצע בתחום שלו. אנחנו יכולים ללוות אתכם בתהליך או לקחת אותו מכם. אנחנו מציעים שרות שבו נעשה הכל: נרוץ, נכתוב, נתקשר, נתקתק, נקבל הצעות מחיר, ניפגש עם אנשי המקצוע והכל כדי שבסופו של דבר תקבלו את בית חלומותיכם מבלי לבזבז עליו את זמנכם.

למה כדאי לי להשתמש בשירותיכם?

לבחירתכם. תוכלו להיות מעורבים כמה שתרצו. אנחנו כאן כדי להקל עליכם.

אז אנחנו שותפים לתהליך בניית הבית?

ההבדל העיקרי הוא שאנחנו לא קבלנים. אנחנו בצד שלכם, ואנחנו כאן כדי לתת שירות. אנחנו אמנם בקיאים בתחום ומגיעים עם נסיון רב אבל תמיד מהצד של מקבל השירות. לכן אנחנו מבינים יותר מה אתם צריכים. בנוסף לכך, להבדיל מרוב קבלני המפתח, אנחנו נוכל להשתלב גם בשלב הרכישה והתכנון.

במה אתם שונים מקבלן מפתח?

בוודאי. תוכלו לשכור כמו גם להפסיק את שירותינו בכל שלב שתרצו.

נוכל לשכור את שירותיכם בכל שלב בתהליך?

אנחנו גובים את עמלתנו כחלק ממכלול ההוצאות. בתחילת כל פרויקט תקבלו מאיתנו הערכת מחיר לעלות הפרויקט כמו גם עלות שכרנו. היתרון בשירות שלנו הוא שהצעות המחיר שתקבלו יהיו נמוכות בד"כ מאשר אם הייתם בונים לבד. אנחנו מבטיחים לחסוך לכם הרבה זמן יקר וסביר להניח שבסופו של דבר תסיימו את הבניה במחיר נמוך יותר גם לאחר תשלום עמלתנו.

מהי העלות של השירות שלכם?

אינכם מחוייבים לעבוד עם הספקים שלנו. אנחנו נוכל להמליץ לכם על ספקים שיש לנו ניסיון טוב איתם, אבל הבחירה בידיכם.

האם עלינו לעבוד עם הספקים שלכם?

הבסיס שלנו בתל מונד וכרגע אנחנו מעדיפים לעבוד בעיקר באזור השרון. בכל מקרה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי שנראה איך בכל זאת נוכל לעזור.

אלו אזורים אתם משרתים?

לוגו קאיו - KaYo Logo

KaYo - ליווי פרויקטים בבנייה - תל מונד

© 2017 כל הזכויות שמורות ל-KaYo

האתר נבנה ע״י ענת בילינסון