קצת עלינו

KaYo - חברת בוטיק לניהול פרוייקטים בבנייה ושיפוץ

שהוקמה מאהבה גדולה לנושא התכנון, הבניה והעיצוב

אנחנו אתכם עד שהבית שלכם מוכן

כשרוב האנשים שומעים שיפוץ הם מרגישים לחץ וחרדות או ייאוש, אנחנו מרגישים התרגשות, שמחה ופרפרים בבטן. כשהם צריכים לדבר עם ספקים, לבחור רהיטים או לנהל פועלים הם מקבלים דיכאון וחוסר שקט ואנחנו מרגישים כיף, אדרנלין ושמחה.

מה שעבור אחרים נראה סיוט עבורנו זה תחביב, אז יצרנו את KaYo. פשוט כי אנחנו אוהבים ליהנות ממה שאנחנו עושים.

אנחנו מציעים שירות כולל לניהול פרויקט הבניה שלכם החל משלב רכישת המגרש ועד קבלת המפתח. אנחנו כאן כדי להוריד מכם את כל כאבי הראש וההתעסקויות הלא רצויות.

קרנית כהן

אני מאמינה באנשים טובים ומתעקשת, ולשמחתי גם מצליחה, להביא את האמונה שלי לתחום הבניה. בשנים האחרונות אני עוסקת בתחום הנדל״ן והעיצוב ומביאה לתחום גישה מעט שונה מהרגיל. אני מאמינה שגם בתחום שנחשב לעתים מאיים, ניתן לבצע פרויקטים בהנאה ובאמון מלא.

יוני רג׳ואן

אני מגיע מעולם הפיקוח וההפקות ומחזיק בניסיון מגוון ועשיר בניהול ופיקוח פרויקטי בניה, אני תמיד אחפש איך להיכנס לפרטים הקטנים לגבי הבית שלך ורק תנו לי לבנות בניינים, לנהל פועלים וקבלנים ולמצוא פתרונות יצירתיים למצבים מורכבים.

הפרויקטים שלנו

למה כדאי לי להשתמש בשירותיכם?

שאלה מצוינת!
אנחנו מאמינים שכדי לבצע עבודה כמו שצריך, כל אחד צריך להתמקצע בתחום שלו. אנחנו יכולים ללוות אתכם בתהליך או לקחת אותו מכם. אנחנו מציעים שרות שבו נעשה הכל: נרוץ, נכתוב, נתקשר, נתקתק, נקבל הצעות מחיר, ניפגש עם אנשי המקצוע והכל כדי שבסופו של דבר תקבלו את בית חלומותיכם מבלי לבזבז עליו את זמנכם.

לוגו קאיו - KaYo Logo

KaYo - ליווי פרויקטים בבנייה - תל מונד

© 2017 כל הזכויות שמורות ל-KaYo

האתר נבנה ע״י ענת בילינסון